SZKOŁA PRAWIDŁOWEGO ODŻYWIANIA

Coraz więcej osób ma świadomość i potrzebę Zdrowego Odżywiania. Wszyscy chcemy cieszyć się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem każdego dnia!

Young mother working from homeWiec dlaczego mamy problem z kontrolą wagi, dobrą kondycja i świetnym samopoczuciem?

Ostatnio jeden z moich klientów użył określenia, że jego dobre samopoczucie jest wprost proporcjonalne do jego odbicia w lustrze…

Warto sprawdzić jak to wygląda u Ciebie?

Większość osób które trafia do naszego Centrum Promocji Wellness mówi, że wszystko wiedzą na temat diety, odzywiania ale mimo to trudno im schudnąć, poprawić swoja kondycję czy też zdrowo i skutecznie przytyć.

Często po prostu ze świadomością „grzeszymy dietetycznie” i oczekujemy rozgrzeszenia…Które tak naprawdę sami sobie udzielamy i problem odkładamy na bok. Ale on nie znika! Czy można schudnąć, przytyć czy zacząć właściwie się odżywiać jeśli nie ma się odpowiedniej motywacji i silnej woli?

Z pewnością wiele z was już próbowało różnych diet i zazwyczaj próby te kończyły się tak samo – przy lodówce , na kolejnej imprezie czy kolacji przerywając stosowaną dietę lub odkładając termin jej rozpoczęcia na tzw. „później” Ale gdzie znaleźć tą wewnętrzną motywację i wytrwałość?

Czy jest jakiś łatwy sposób, aby walczyć z codziennymi pokusami i zmusić się do wprowadzenia zmian w swojej diecie i stylu życia?

Ta czasem bolesna prawda spowodowała, że zaczęliśmy szukać rozwiązania

Okazało się, że zdecydowanie prościej jest rozwiązywać problem w grupie niż samemu. Tym samym:

 •  Trzeba przyłączyć się do grupy osób, które chcą tego samego – które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów lub nauczyć się zdrowo i smacznie odżywiać.
 • Znaleźć osobę, która ma doświadczenie i kwalifikacje i będzie osobistym trenerem Wellness pokazującym jak teorię wprowadzić w praktykę i motywującą do systematyczności i wytrwałości w realizowaniu swojego CELU
 • Ważne! chcieć współpracować z swoim trenerem i całą grupą

Ale wszyscy jesteśmy wygodnie i zabiegani i nie wszyscy mamy czas na udział w spotkaniach. Tu zadaliśmy sobie pytanie jak ten problem rozwiązać, odpowiedź nasunęła się automatycznie! Skoro żyjemy w erze komputerów i Internetu to należy to wykorzystać.

Tym samym uruchamiamy Szkołę Prawidłowego Odżywiania prowadzoną Online

wyzwanie_na odchudzanieKtórej celem będzie pomóc w sposób praktyczny i wygodny rozwiązywać problemy:

 • Z kontrolą wagi
 • Zasadami zdrowego odżywiania 
 • Nawykami żywieniowymi
 • Niezdrowym stylem życia

Więc jeżeli masz podobne problemy a Twoje działanie nie przyniosły pożądanych wyników to na pewno warto zainwestować 40-50 minut w tygodniu wieczorową porą w zaciszu swojego Domu przy włączonym komputerze w miłym towarzystwie.

Jednym słowem Zapraszamy do szkoły Prawidłowego Odżywiania

Oczywiście każdy absolwent otrzyma na ukończenie szkoły stosowny Certyfikat wydany przez Centrum Promocji Wellness  i co ważne praktyczne rozwiązanie swoich problemów z dietą, odżywianiem i stylem zycia

Ale żeby dobrać profil zajęć do potrzeb słuchaczy mamy prośbę o przesłanie nam kilku poniższych informacji  na podstawie których odpowiednio sprofilujemy prowadzone zajęcia.

  CO JEST DLA CIEBIE INTERESUJĄCE

  Twoje imię (wymagane)

  Twój wiek

  1. Czy masz problem z kontrolą wagi

  TAKNIE

  2. Ile razy się odchudzałaś/łeś

  3. Czy jesteś zainteresowana/ny udziałem w kursach Internetowych związanych z Prawidłowym Odżywianiem lub Odchudzaniem

  TakNie

  4. W jakich godzinach powinny być prowadzone lekcje

  5. Jakie tematy są dla Ciebie najważniejsze

  Skuteczne OdchudzanieMotywacja podczas DietyZdrowe Odżywianie

  6. Czy brałaś/leś udział w kursach związanych z Odżywianiem lub Odchudzaniem?

  7. Czy potrzebna jest sesja pytań i odpowiedzi po każdej lekcji?

  8. Jak długo powinna trwać jedna lekcja prowadzona online?

  Twój e-mail (wymagane)

  Napisz czego oczekujesz po udziale w szkole "Prawidłowego Odżywiania"

  Akceptuję politykę prywatności

  Dziękujemy za poświęcony czas na przestrzeni kilku dni otrzymasz informacje na temat udziału w naszym programie edukacyjnym Zdrowego Odżywiania

  Certykikat szkoły Prawidłowego Odżywiania czeka na Ciebie

  dyplom_wlc

  Be Sociable, Share!
  Ten wpis został opublikowany w kategorii diety, Skuteczne Odchudzanie, suplementy diety, warzywa i owoce w diecie, Wellness, Zdrowe Odżywianie, Zdrowe Serce i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  Dodaj komentarz