Od czego zacząć dietę?

Podczas odchudzania ważne jest nasze nastawienie, motywacja i elementarna wiedza czym jest proces odchudzania, jak przebiega samo odchudzanie.

Z czym tak naprawdę kojarzy się nam słowo dieta?

Jak schudnąć, jak się właściwie odżywiać, jak uniknąć efektu Jo-Jo – to dosyć ważne informacje dla każdej osoby, która podjęła świadomą decyzję o odchudzaniu . Dlatego nasze Centrum Pormocji Wellness podchodzi do swoich klientów zupełnie inaczej . Nie koncentrujemy się tylko na sprzedaży programów diety i suplementów diety ale przede wszystkim stawiamy na edukację żywieniową naszych klientów.

Pod patronatem medialnym serwisu „Wyzwanie na Odchudzanie” prowadzimy cykl szkoleń dla wszystkich osób, które są zainteresowane tematyką Zdrowej diety.

Mamy klientów, którzy są z nami już kilka lat, dawno zapomnieli o nadwadze i priorytetem dla nich jest doskonała kondycja i świetne samopoczucie każdego dnia a to w dużej mierze zależy od właściwej codziennej diety.

Może udało Ci się skorzystać z naszych kursów Interentowych np.  ABC diety, zdrowe śniadanie, Odchudzanie last minute, Schudnij do sylwestra , Jak zdrowo przytyć, czy też hit z którego skorzystało kilkaset osób MOTYWACJA PODCZAS ODCHUDZANIA , oczywiście szkoleń było znacznie więcej.

W tym roku dalej będziemy edukować wszystkich zainteresowanych za pomocą Internetowych kursów z których każdy wygodnie może skorzystać w swoim Domu – prościej i wygodniej już się nie da !

Część kurów będzie płatna ale część nadal będzie darmowa bo zależy nam na tym, żeby pracować ze świadomymi klientami.

WIĘC MAM PROŚBĘ DO CIEBIE

Nie chcemy sami narzucać tematów ! Chcemy zapytać Ciebie co TOBIE jest potrzebne i co cię interesuje. Na podstawie zebranych danych będziemy przygotowywać kursy Internetowe, które będą też dostępne online na facebooku, dzięki nowej aplikacji Tanie Spotkania.

Znajdź 3 minuty i wypełnij poniższą ankietę, która pomoże nam zaproponować Ci dokładnie to co Cię interesuje       

  CO JEST DLA CIEBIE INTERESUJĄCE

  Twoje imię (wymagane)

  Twój wiek

  1. Czy masz problem z nadwagą

  TAKNIE

  2. Ile razy się odchudzałaś/łeś

  3. Czy jesteś zainteresowana/ny udziałem w kursach Internetowych związanych z Odżywianiem lub Odchudzaniem

  TakNie

  4. Jaka forma kursu Internetowego jest dla Ciebie najwygodniejsza

  5. Jaki temat jest dla Ciebie interesujący

  Zdrowe OdchudzanieMotywacja podczas odchudzaniaJak uniknąć efektu Jo-JoZdrowe sniadanieABC OdżywianiaJak wybrać dietę dla siebie

  6. Czy brałaś/leś udział w organizowanych przez nas Kursach Internetowych?

  7. Czy podczas kursu potrzebna jest sesja pytań i odpowiedzi na żywo?

  8. Jak długo powienien trwać kurs prowadzony online?

  Twój e-mail (wymagane)

  Napisz czego oczekujesz po udziale w kursie

  Akceptuję politykę prywatności

  Serdecznie Ci dziękuję za poświecony czas a w PREZECIE otrzymasz na maila KOD RABATOWY na nasze usługi

  Be Sociable, Share!
  Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Skuteczne Odchudzanie, Zdrowe Odżywianie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  Dodaj komentarz