MOTYWACJA W SKUTECZNYM ODCHUDZANIU

„Czy myślisz, że możesz, czy myślisz, że nie możesz w obu przypadkach masz rację.”  Henry Ford

Motywacja w odchudzaniuTen cytat doskonale oddaje nasze podejście do odchudzania i stosowania właściwych zasad diety. Ludzi, którzy walczą z nadwagą możemy podzielić na 2 grupy! Większość to osoby stosujące najpopularniejszą Dietę Świata tzw. „Od jutra, od poniedziałku, itd..”.  Tymi hasłami karmimy siebie podtrzymując się na duchu ale wagi nie ubywa tylko co miesiąc kilogramów nam przybywa.

Wiesz, że wystarczy dziennie zjeść tylko 100 kcal więcej niż wynosi twój metabolizm a w ciągu roku na wadze zauważysz 5 kilogramów więcej!

Druga grupa osób to osoby które odchudzają się od zawsze …. Pytanie, dlaczego to trwa już kilka lat a na wadze tego nie widać?

Ostatnio obserwuję 2  skrajne zjawiska u osób borykających się z nadwagą. Początkową euforię spowodowaną  impulsem „musze schudnąć bo…” i brak jakiejkolwiek wytrwałości w dążeniu do celu!

Często osoby już po tygodniu stosowania diety oczekują cudów ale nie od Siebie tylko od stosowanej diety a po drugim tygodniu przychodzi zwątpienie … „nie, to na mnie nie działa” zapominając po drodze, ze nie były systematyczne, nie stosowały się do zaleceń często robiąc wszystko na własną rękę, „bo ja wiem lepiej” lub korzystająć z pomocy uczynnych „koleżanek”, które po prostu nam zazdroszczą 🙂 Pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak, to brak zaangażowania w konsultacje…

Pamiętaj, że odchudzanie jest  procesem, który wykorzystuje do tego Twój organizm i musimy nauczyć się nad nim panować! Jeżeli masz nadwagę to znaczy, że popełniasz różne błędy, których nie widzisz na co dzień, to często nasze nawyki. Żeby Odchudzanie miało sens trzeba je zmienić.

Wiesz co jest podstawą sukcesu w Skutecznym Ochudzaniu?

MOTYWACJA a tej w 80% osobom brakuje i często myli się ona nam z MARZENIAMI o idealnej figurze.

Więc, czas na zmiany w sposobie myślenia. Nasze Centrum Promocji Wellness prowadzi wiele projektów edukacyjnych, które stawiają sobie za cel edukację żywieniową.

Obecnie postanowiliśmy opracować skuteczną formułę Motywacji  osób, która chcą zrzucić zbędne kilogramy ale mają problem z wytrwałością.

Przygotujemy Internetowy Kurs związany z zagadnieniami Motywacji w Odchudzaniu, ale żeby trafić w odpowiednie potrzeby chcemy uzyskać trochę informacji.

Mam więc prośbę do Ciebie, jeżeli jesteś zainteresowana lub zainteresowany poznaniem skutecznej techniki motywacji w odchudzaniu wypełnij poniższy formularz.

Na podstawie tych danych przygotujemy wartościowy kurs online „MOTYWACJA W DIECIE” na który otrzymasz BEZPŁATĄ wejściówkę  

  TWOJA MOTYWACJA W ODCHUDZANIU

  Twoje imię (wymagane)

  Twój wiek

  1. Czy masz problem z nadwagą

  TAKNIE

  2. Ile razy się odchudzałaś/łeś

  3. Dlaczego chcesz schudnąć

  ZdrowieWygląd zewnętrznyokazja (urlop, wesele, itp)PartnerMniejszy rozmiar ubrańPraca


  4. Czy podczas odchudzania korzystałaś/łeś z pomocy Specjalisty?

  5. Czy jesteś osobą zdyscyplinowaną

  Twój e-mail (wymagane)

  Napisz czym dla Ciebie jest motywacja w Odchudzaniu

  Akceptuję politykę prywatności

  Dziękuję! Te informacje pomoga nam przygotować szkolenie zgdonie z Twoimi potrzebami

  Be Sociable, Share!
  Ten wpis został opublikowany w kategorii diety, Skuteczne Odchudzanie, Wellness i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  1 odpowiedź na MOTYWACJA W SKUTECZNYM ODCHUDZANIU

  Dodaj komentarz